AprakstsPasākuma valoda: angļu

 

ENIGMA – visnoslēpumainākā grupa ar neaizmirstamu un neatkārtojamu muzikālo atmosfēru, kuru mīl miljoni klausītāju. Grupas oriģinālā sastāva dalībnieki uzstāsies Latvijā ar jaunu šova programmu, kurā izskanēs visslavenākās grupas dziesmas.

 

Trīs GRAMMY nominācijas, 70 miljoni pārdotu disku, 300 miljoni skatījumu YOUTUBE un vairāk nekā 100 zelta un platīna disku. Neskatoties uz savu ārkārtīgo popularitāti, studijas grupa ENIGMA līdz pat 2019.gadam nekad nav devusies koncerttūrēs. 

 

Savas tūres ietvaros,  2023.gadā ENIGMA grupas oriģinālā sastāva dalībnieki uzstāsies Liepājā.

Andru Donalds, Angel X un Fox Lima, kuru balsis dzirdamas populārākajos grupas hitos, uzstāsies 6.martā Liepājāar šovu “Original Enigma Voices”.

 

Stīgu orķestra un dzīvās grupas pavadījumā izskanēs vairāk nekā 20 dziesmas no dažādiem grupas albumiem. Skanēs hti:  “Sadeness”, “Return to Innocence” un “Gravity of Love”, kā arī jaunas ENIGMA kulta dziesmu versijas.

 

Grupu ENIGMA pagājušā gadsimtā astoņdesmitajos gados dibināja vācu producents Maikls Kretu. Grupas mūziku nevar salīdzināt ne ar vienu citu. ENIGMA apbūra klausītājus ar savu vienreizējo atmosfēru un noslēpumaino skanējumu. Tā iedvesmo ar savu klasiskās un mūsdienu mūzikas apvienojumu. Dažādu žanru, dziedājumu, etnisko melodiju, ērģeļu un noslēpumainu balsu apvienotais skanējums pārcels Jūs uz  citādāku, 2 stundu garu realitāti.

 

2019.gadā grupa pirmo reizi apvienojās tūrei ar nosaukumu “Original Enigma Voices”. Liepājā grupa uzstāsies savas "BEST HITS TOUR 2023" tūres ietvaros. 

Gaidām Jūs uz neaizmirstamu tikšanos ar leģendāro grupu ENIGMA Liepājā 6.martā!

Nepalaid garām šo nozīmīgo notikumu!!!

Foto un video

Dalīties